מדרסים בהתאמה אישית

חדש אצלנו בקלינקה התאמת מדרסים מקצועית לפי מידה!

מדרסים בהתאמה אישית לנוחות מרבית ללא כאב!

האם אתם מבצעים פעילות ספורטיבית? צעידות? או פשוט רוצים לעמוד בצורה נכונה ולשפר את היציבות שלכם? הגעתם למקום הנכון !

מרפאת ביאליק בשיתוף Impact & Motion Insoles  מציעים לכם שירות חדש של התאמת מדרסים לפי מידה אישית אצלנו במרפאת ביאליק 🙂 

לשירותכם!

מדרסים אצלנו בקלניקה

www.iminsoles.com

 

סובלים מכאבי רגליים וגב? מעוניינים לשים קץ לסבל?

מרפאת ביאליק לטיפול בכאבים נעזרת במדרסים מצויינים להקלה על כאבי רגליים וגב. המרפאה מזמינה אתכם לעבור סדרת בדיקות מקיפה ומקצועית שתבחן תחילה את טווחי התנועה והמגבלות השונות תוך הסתכלות על ההסטוריה הרפואית של המטופל.

על ידי הכלת מניפולציות שונות על המטופל תוך כדי עיסוי המפרקים, ומערכת השריר והשלד, המטופל יוכל להבחין בשריריו המתוחים מתחילים להשתחרר ולהרגיש כיצד חופש התנועה שב אליו באופן נעים וחסר מאמץ. מרפאת ביאליק– מרפאה לכאב המקלה על כאבי רגליים וגב באמצעות מדרסים בנוסף לטיפולים ידניים, מזמינה אתכם לשים קץ לסבל!

 בעזרת מיטב המומחים שלנו בתחום האוסטאופתיה, ניצור התאמה סימטרית של המדרס למבנה של כף רגליכם תוך התמקדות בפרמטרים שונים כגון משקל גוף, טיב שגרת יומו של המטופל, מחלות רקע ועוד שלל משתנים שחשוב מאד לקחת בחשבון על מנת ליצור את המדרס היעיל והמדויק ביותר עבור המטופל.

שוק המדרסים כיום מציע מגוון מדרסים הנבדלים אחד מהשני הן בחומרים מהם הם עשויים והן בעמידותם, תיפקודם ויעודם. על כן, על מנת לקבל תוצר מדויק ואפקטיבי חשוב מאד להגיע למרפאת כאב להקלה בכאבי רגלים וגב שמוסמכת לבצע את כל הבדיקות המקיפות. כל זאת, על מנת להוביל לתוצאה הרצויה לטיפול בבעיות השונות מהן סובל המטופל.

מרפאת “ביאליק”- מרפאת כאב להקלה בכאבי רגלים וגב, בשיתוף Impact & Motion Insoles  מציעים לכם שירות חדשני של התאמת מדרסים לפי מידה אישית. הטיפול יעשה בליווי צמוד לאורך כל תקופת השימוש במדרס- החל מההסתגלות לדריכה על המדרס וכלה בהגעה לתוצאות הרצויות לפי שביעות רצונו של הלקוח ולהקלה ואף הפסקת תחושת הכאב.

מדרסים

כפות הרגליים שלנו נושאות את משקל גופנו המשתנה לאורך מרבית שעות היממה ולאורך שנים רבות. על כן, לא פעם ישנן בעיות שונות המתעוררות באיזור זה ובמרוצת הזמן כפות הרגליים אף מתחילות לאבד מהכח שלהן. חשוב מאוד שלא לזנוח את כפות הרגליים, לשים לב לשינויים המתחוללים בהן, לכאבים המופיעים ולהעניק להן את היחס הראוי בכל אחד מהמקרים או המיחושים הצצים בכפות הרגליים.

שינויים שמתרחשים בכפות הרגליים

כאמור, חלקי הגוף שלנו משתנים במהלך השנים, אך בכפות הרגליים לא פעם מתרחשים שינויים רבים יותר מכיוון שכפות הרגליים של כל אחד מאיתנו נתונות תחת לחץ רב, כבד ומשתנה. השינויים שיבואו לידי ביטוי בכפות הרגליים במהלך השנים כרוכים בכאבים ולחץ בשל המשקל הרב של הגוף אותו כפות הרגליים נושאות ולעיתים אף שינוי קל עד חמור בצורת כף הרגל. מלבד זאת, העור בכפות הרגליים נעשה דקיק יותר במהלך השנים, כוח השרירים באזור הולך ופוחת ועוד. בשל השינויים המתחוללים כתוצאה מהזמן ובשל העובדה שכפות הרגליים נושאות משקל כבד לאורך שנים, הרי שלא פעם יכולות להתפתח בעיות שונות בכפות הרגליים, כאבים, מחלות ועיוותים הקשורים בכפות הרגליים. במקרה שכזה, יש לפנות לרופא, לעשות תרגילים לחיזוק השרירים והיציבה ולעיתים רבות כדאי מאוד לשקול שימוש במדרסים כטיפול עזר ומנע.

מהם מדרסים?

מדרסים הנם סוליות עזר אשר מתאימים לכפות הרגליים באופן אישי. את אביזר הסולייה מכניסים לתוך הנעליים על מנת לתקן מצבים מסוימים בכפות הרגליים, כגון מנח לקוי, הקלה על כאבים ולחצים כלשהם ועל מנת להעניק תמיכה לכפות הרגליים, לקרסול ולגב. במידה ומבנה כף הרגל איננו תקין ובמידה וכפות הרגליים אינן מאוזנות אחת עם השניה, הרי שהמדרסים יכולים להקל על הכאב או אף למנוע אותו. בנוסף, מדרסים נועדו כדי לסייע באיזון וביציבה נכונה הן בהליכה, הן בעמידה והן בריצה. כיום, שוק המדרסים רווי ביותר ואפשרות הבחירה הינה עצומה. במידה ואתם מעוניינים במדרסים איכותיים אשר יסייעו לכם, יש צורך לבחור במדרסים איכותיים בעלי עמידות גבוהה בהתאמה אישית. מדרסים מעין אלה יתאימו לרגל הספציפית שלכם ולבעיה שממנה אתם סובלים בצורה הטובה ביותר, יקלו על כאבים באיזורים שונים בגב, בשוקיים, בברכיים ובכפות הרגלים עצמן ובנוסף גם על כלל התפקוד היומיומי.

Font Resize
Contrast
צ'אט
צריכים עזרה? שלחו לנו הודעת ווטסאפ :)
שלום, הודע לנו כיצד אפשר לעזור?
לשירותכם צוות אתר מרפאת ביאליק.