אודות


אודותינו


דני וליאור, אוסטאופתים מוסמכים השמים לעצמם מטרה לפטור כאבים ובעיות רפואיות על ידי טיפול ידני, עדין ומדויק, המבוסס על ידע הרפואה המערבית העדכנית ביותר. עוזרים למטופלים להעביר כאבים , כאבים שמקורם ידוע ושאינו ידוע באמצעות אבחון המבוסס על הסיפור הרפואי (אנמנזה) ובדיקה פיזית של המטופל.

לאחר האבחון ובדיקות העזר נתחיל בטיפול, טיפול אוסטאופתיה כולל - טיפול ברקמה הרכה- שרירים, גידים, רצועות, עצבים , כלי דם וטיפול ברקמות קשות עצמות ומפרקים . טיפול באיברים פנימיים- על ידי לחיצות והנעות האיברים. טיפול קרניאלי- תוך כדי הבנת תנועתיות עצמות הגולגולת ולחצים תוך גולגותיים, בתנועות עדינות ולחיצות המשחררות את הרקמות הבעייתיות.

טיפולי אוסטאופתיה כוללים טכניקות רבות ומגוונות בהתאם לבעיה והשיטה לפתרונה, בין אם טכניקות מנואליות אוסטאופתיות לבין טכניקה רפואית- IMS, דיקור יבש, גירוי תוך שרירי על ידי דיקור בשרירים הבעייתיים, המשתמש בידע רפואה אנטומית מערבית. במקרים מסויימים תיתכן הקלה מרובה לאחר טיפול בודד, אך ברוב המקרים התהליך ימשך לאורך מספר טיפולים עד הקלה משמעותית, ואף פתרון מלא לבעיה.

מרפאת ביאליק נוסדה בלב תל אביב ע״י דני שמואל וליאור אשכנזי, כל אחד אוסטאופט מוסמך ובעל תואר (Diploma of Osteopathic Medicine D.O) ממכון ווינגייט. הם הוכשרו במרפאת הכאב של ביה"ח רמב"ם, וחברים באיגוד הרפואי "החברה הישראלית לרפואה שריר שלד".הראייה האוסטאופתית גורסת שהגוף הינו מקשה אחת, ובעיה במקום אחד משפיעה בצורה נרחבת על שאר הגוף,מערכות הגוף ואיברי הגוף.הטיפול יכלול בטכניקות עדינות ומדויקות המותאמות למטופל בין אם המטופל תינוק, ילד מבוגר או קשיש,ספורטאים או אשה בהריון.

Font Resize
Contrast
צ'אט
צריכים עזרה? שלחו לנו הודעת ווטסאפ :)
שלום, הודע לנו כיצד אפשר לעזור?
לשירותכם צוות אתר מרפאת ביאליק.