לקביעת תור או ייעוץ נא להשאיר פרטים ונחזור אליכם

  נשים, אוסטאופתיה ומה שביניהן

  כמעט כל אחת שמנסה להיכנס להיריון חוששת מהרגע שבו אולי לא תצליח להביא ילד לעולם. החשש הוא טבעי ולרוב גם מתבדה, אך יש נשים שבכל זאת חוות זאת. מחקרים מראים כי כ-10% מהנשים נכשלות בניסיון להביא ילדים באמצעות קיום יחסי מין. במידה וזוג מנסה במשך כשישה חודשים ללא הצלחה – נחשבת הבעיה כבעיית פוריות.
  בעיות בפוריות עשויה לנבוע מסיבות שונות; ראשית ככל שגיל האישה עולה כך יורד מספר הביציות שהיא מפיקה בגופה. סיבות נוספות לכך הן בעיות באגן, בחצוצרות, ביוץ לא סדיר, מיעוט בימי ביוץ ועוד רבים הסיבוכים שעשויים להתפתח בצוואר הרחם; כתוצאה מכך הוא מונע כניסה של זרע ובכך גם את תהליך הפוריות.
  הרפואה הקונבנציונלית לרוב תחקור ותבדוק בעזרת תהליך וליווי את האישה (במקרה שהיא מקור הסוגיה) כדי למצוא את הסיבה לכך. התהליך מלווה בבדיקות דם, תרופות שונות, כמו תרופות לזירוז ביוץ, צילומים פנימיים כמו צילום רחמי ואף ניתוחים. הטיפולים ארוכים ומתישים והתהליך עצמו יחסית מורכב ולא נעים. שניה לפני שאת ממהרת לשים את מבטחייך ברפואה הקונבנציונלית – תני לרפואה אלטרנטיבית צ'אנס, אפילו תוך כדי התהליך הקונבנציונלי.

  בעיות פוריות

  אחת הבעיות הנפוצות ביותר לחוסר פוריות אצל האישה היא חוסר איזון מכאני באגן, המתבטא בנטיית האגן קדימה. עקב המנחת המעוות הזה, נוצרת משיכה של הרקמה, המושכת את הרחם ומשפיעה על הספקת הדם לאזור זה, האחראי על בנית רירית הרחם.
  הרירית היא שכבה דקה שמתחדשת כל וסת; בעת הריון משמשת כמצע להפריית הביצית והתפתחות העובר. בעיה נוספת שקשורה ברירית ועשויה להשפיע על פוריות האישי היא עובי הרירית.
  בנוסף לפגיעה האפשרית ברירית הרחם, עשויה לקרות הדבקות איברים פנימיים דבר המונע מעברים בחלל הרחם.

  נפש בריאה בגוף בריא

  זווית נוספת לבעיות בפוריות אצל האישה, שלא תמיד מקבלת ייחוס בעת טיפול בשיטות קונבנציונליות, היא הקשר בין גוף ונפש.
  לפני תחילת הטיפול אצל האוסטאופת, יבדוק את רקע האישה, איך מרגישה, האם היא בתקופה לחוצה או מוטרדת וכו'. במידה והגוף מרגיש לחוץ, הוא לא ישתף פעולה עם תהליך עוצמתי וארוך כמו הריון; לחצים נפשיים אלו מהווים זרז אגרסיבי לבעיות בפוריות.

  אוסטאופתיה כפתרון מיידי

  להידבקויות איברים פנימיים יש את אותן תכונות כמו לצלקות. לכן, הטיפול מתמקד במתיחה, שחרור והמסה של הרקמה הצלקתית ואף מניעת היווצרותה מחדש.
  הטיפול האוסטאופתי פועל על הגורם לחוסר איזון, לכן ביכולתו לתת מענה כטיפול פוריות טבעי, להקל, ואף לרפא כאבי מחזור והפרעות אחרות הקשורות למחזור החודשי. גם אם מדובר בטיפול עקיף בבעיה, כחלק מהטיפול האוסטאופתי, אנחנו מסתכלים על הגוף כעל מכלול שלם הקשור בעצמו. ברגע שהטיפול פותר בעיה אחת, הרי שבעיות אחרות תיפתרנה מאליהן.
  מעבר לכך, איזון גופני תמיד טוב ויעיל, לא רק בשל נסיבות שליליות; לכן לפני כניסה להריון, מומלץ להיפגש עם אוסטאופת, על מנת לאפשר לכן לעבור אותו כמה שיותר בשלום ובקלות, על שלל תופעותיו.

  אוסטאופתיה במהלך ההריון

  הטיפול האוסטאופתי במהלך ההריון מכין את האישה לקראת לידה ומפחית כאבי גב הגורמים לאי נוחות גדולה. במהלך הטיפול עובדים על גמישות האגן, תעלת הלידה, צוואר הרחם וכו', הסיבה העיקרית היא על מנת לשחרר לחצים מראש העובר בעת הלידה הגורמים לקשיים בהנקת התינוק.

  מילת המפתח המובילה את המטפלים האוסטאופתיים היא איזון. טיפול נכון בשלב מוקדם של ההריון ואפילו עוד לפני, עשוי להועיל בלידה קלה יותר לאמא ולתינוק.
  אצלנו בקליניקה, הנמצאת ביאליק 5, ת"א, תוכלי למצוא מגוון של מטפלים מקצועיים ואכפתיים שיגרמו לך להרגיש הכי בנוח שאפשר לקראת השלב המשמעותי ביותר בחייך ובחיי ילדך.

  התקשרי עוד היום לקביעת פגישת ייעוץ 054-5804009 

  צור קשר

  מתעניין אודות הטיפול ? קרא עוד לגבי טיפולים אוסטאופתים !

   img