לקביעת תור או ייעוץ נא להשאיר פרטים ונחזור אליכם

  אוסטאופתים במרכז

  אם אתם במרכז וסובלים מכאבי גב, שכמות, כתפיים, צוואר או אפילו כאבי עכוז או כאבים שמקורם בעמוד השדרה אתם חייבים לעבור לעשות טיפול אוסטאופתי על מנת לטפל בבעיה. באמצעות אוסטאופתים במרכז תוכלו לאבחן את הבעיה ממנה אתם סובלים ולקבל טיפול המתאים לבעיה זאת.

  מהי אוסטאופתיה ולמי היא מתאימה?

  אוסטיאופתיה היא שיטת טיפול לאנשים הסובלים מכאבים ומבעיות שונות שמקורם בפגיעה בעמוד השדרה. טיפולי האוסטאופתיה ניתנים ע"י אוסטאופתים מקצועיים ובעלי ניסיון בתחום. ניתן למצוא אוסטאופתים בהתאם למקום בו אתם גרים, כך שאם אתם גרים במרכז תוכלו למצוא אוסטאופתים במרכז. האוסטיאופתיה הוא מעין טיפול הוליסטי אשר מתמקד באזור הפגוע ומטפל בו באמצעות מספר טיפולים. האוסטיאופתיה מטפלת בבעיות כגון: כאבי גב, כאבי צוואר וכתפיים, פגיעות ספורט שונות, כאבים במפרק כף היד, כאבים באצבעות, לחץ במערכת השירים במהלך ההריון ועוד.

  איך מתבצע אבחון האוסטאופתיה?

  אבחון האוסטיאופתיה מתבצע באמצעות בדיקה ידנית אשר עוזרת למטפל לזהות את המקום הכואב ולטפל בו. במידה וישנם בעיות רפואיות שונות יש צורך להביא מסמכים רפואיים כגון: צילום רנטגן על מנת להיעזר בו במהלך האבחון עצמו. האבחון עצמו כולל איכויות וטווחי תנועה, שינויים בסימטריה של הגוף, רגישות ברקמות השונות, הבדלים של נוקשות וגמישות, חום, תנועה, מרקם ולחות וכן בדיקות נוירולוגיות ואורטופדיות.

  מה כולל טיפול אוסטאופתי?

  הטיפולים האוסטיאופתים אשר מבוצעים באמצעות אוסטאופתים במרכז נערכים כעשרים דקות ומותאמים למצבו של המטופל עצמו. הטיפול עצמו אינו כואב ומבוצע באמצעות עיסוי מפרקים ושחרור השרירים התפוסים והכואבים. באמצעות שחרור השרירים ניתן להחזיר את חופש התנועה המלא למפרקים ולהרפות את הכאבים. טיפולי האוסטיאופתיה כוללים מס' טיפולים שבהם המטופל צריך להגיע למרפאה ולקבל טיפול עד שהוא מרגיש הקלה בכאבים. ניתן להרגיש הקלה כבר מהטיפול הראשון. על מנת לשנות את אורח החיים על המטופל לבצע תרגילים באופן יומי בבית ובעבודה במשך כמה דקות. חשוב להקפיד ולבצע את התרגילים באופן שגרתי ויום יומי על מנת לראות תוצאות.

  תוך כמה זמן רואים שיפור בכאבים?

  את השיפור בכאבים ניתן לחוש כבר מהטיפול הראשון, אך לתוצאה אפקטיבית לאורך זמן רצוי לבצע את כל סדרת הטיפולים שהאוסטיאופת רושם לך בשילוב תרגילים לשחרור המפרקים והשרירים התפוסים אשר יש לבצע מדי יום כמה דקות.

  באילו מצבים טיפול אוסטאופתי יכול לעזור?

  הטיפול האוסטאופתי אשר ניתן באמצעות אוסטאופתים במרכז או באזורים שונים בארץ עוזר למצבים הבאים: כאבי צוואר וגב, כאבי פרקים ושרירים, כאבי ראש ומיגרנות, סחרחורות, בעיות במערכת העיכול, כאבי מחזור, בעיות התפתחות ומוטוריקה, נוזלים באוזניים, לידה טראומתית, פגיעות ספורט שונות, בעיות קשב וריכוז, טראומה לאחר תאונה, הכנה ללידה ועוד מצבים נוספים. הודות לטיפול האוסטאופתי אשר ניתן ע"י אוסאופתים במרכז ניתן לטפל בקלות רבה בבעיות אשר נובעות מעמוד השדרה ולהפחית את הכאבים עד כדי היעלמותם לחלוטין.

  חשיבות הטיפולים  אוסטאופתים

  הטיפולים האוסטיאופתים חשובים מאוד להחלמת המטופל וכן לאיכות חייו. הטיפולים מתמקדים באזורים הכואבים והתפוסים של המטופל ושחרור האזור באמצעות טיפול ידני משחרר את החסימה מאותו אזור ומאפשר לו לחזור למצבו הקודם. הטיפולים מקלים ומפחיתים את עוצמת הכאב אך יש לבצע את סדרת הטיפולים גם שמרגישים טוב לאחר טיפול או שניים על מנת שיעזרו. כמו כן, שילוב של תרגילים בשגרת היום יום יעזרו לשרירים והמפרקים התפוסים להיות גמישים יותר  ולדם לזרום טוב יותר. לכן חשוב להקפיד לשלבם ביחד עם הטיפול האוסטאופתי אשר אתם מקבלים ע"י אוסטאופתים במרכז. שילוב טיפול אוסטאופתי באמצעות אוסטאופים במרכז ותרגול יום יומי מביא לתוצאות מהירות וטובות לאורך זמן.

  צור קשר

  מתעניין אודות הטיפול ? קרא עוד לגבי טיפולים אוסטאופתים !

   img