לקביעת תור או ייעוץ נא להשאיר פרטים ונחזור אליכם

  מדרס – מדרסים

  צועדים הרבה? הנעל רופפת? כף הרגל סוררת? מרגישים שמגיעה לכם הנוחות המרבית אבל משהו חסר? כנראה שמדרסים זה לגמרי הפתרון שלכם, רק שאף אחד עדיין לא טרח לספר לכם על כך.

  אז.. מהם מדרסים ולמה אנחנו בעצם צריכים אותם?

  בניגוד לדעה הרווחת שמציגה את המדרסים ככאלו שיעזרו לנו אך ורק כאשר אנו חשים כאב בלתי נסבל בכפות הרגליים או בעיות בריאותיות כאלה ואחרות- ההיפך הוא דווקא הנכון; מדרסים משמשים כטיפול מונע לכל דבר! ממש כמו לבצע טסט לרכב מדי שנה או לבקר אצל רופא השיניים אחת לחצי שנה, כאשר מקדימים תרופה למכה- או שהיא לא מגיעה או שהיא הרבה פחות כואבת ממה שהייתה אמורה להיות.

  אז עכשיו כשהבנו שרובנו אם לא כולנו זקוקים למדרסים הן מסיבות מניעה והן מסיבות בריאותיות, בואו נבין קצת במה הם יכולים לעזור לנו.

  המדרסים יוצרים התאמה בין הנעל שאנו נועלים לבין כף הרגל. התאמתם המופתית למבנה כף הרגל תלויה בפרמטרים רבים אשר תלויים בין היתר במשקל גופנו, מבנה הרגל שלנו, אופי שגרת היומיום שלנו, מחלות רקע ועוד שלל קריטריונים שחשוב מאד לקחת בחשבון וזאת על מנת ליצור את המדרס האולטימטיבי לכף רגליכם. ישנם אינספור סוגים של מדרסים אשר נבדלים זה מזה בחומרים מהם הם עשויים, בתוקפם, בתכונותיהם ובתפקידם, על כן חשוב מאד שהמדרס ייעשה בהתאמה אישית על מנת לקבל תוצר מדויק.

  מראה מראה שעל הקיר-של מי הרגל הכי מיוחדת בעיר?
  אם חשבתם שכפות הרגליים שלכם רגילות, אולי כדאי שתחשבו בשנית. לא רק שכפות הרגליים שלנו שונות מאד מכפות רגליים אחרות, הן גם שונות אחת מהשנייה!  למעשה, כל איבר כפול שיש בגופנו זוכה בתכונות הייחודיות רק לו ומבדיל עצמו מהאיבר התאום שלום-עיניים, נחיריים, אוזניים וכמו שהבנתם- גם כפות רגליים.

  אז מה הבעיה בעצם?

  וודאי לא חידשנו לכם יותר מדי בהיבט של הא-סימטריות של גוף האדם, אבל וודאי לא חשבתם לעומק על כך שלמעט נעליים אורתופדיות, הנעליים הסטנדרטיות שאתם נועלים מיוצרות במפעל באמצעות "שבלונה" שרירותית וזהה, ללא כל התחשבות בנקודות שציינו, וכך בעצם נוצרות בעיות בריאותיות ברגליים שעלולות להקרין לאיברים אחרים בגוף-ברכיים, קרסוליים, ירכיים וגב, מצב הגורם להרבה כאב ותסכול. המדרס בעצם יתאם בין המבנה הייחודי של כף רגלינו לבין הנעליים הגנריות ובכך ימנע בעיות בריאותיות, או לחילופין יטפל בכאלה שלא אחרו להגיע. המדרס יפזר את הלחץ בכפות הרגליים ובכך יתקן את המנח שלהן- הזווית בה כף רגלינו מונחת אשר משפיעה על ההליכה, היציבות והמפרקים השונים. כמו כן, המדרסים ייצרו יציבות– ישמרו על מנח ניטראלי/ישר ובכך יימלא את החלקים ה"מתים" לכאורה, שאינם נתמכים על ידי הנעל. תפקיד נוסף של המדרסים הוא בלימת זעזועים וזאת על מנת להפחית את הזעזועים ממפרקי הגוף ע"י חומרים ייחודיים המשככים את הזעזוע ומגבירים את הבלימה. כך בעצם נמנעות בעיות עתידיות כמו כאבי גב, שחיקת סחוס, כאבי ברכיים וכו'.

  אז נכון, יש כאלו אשר משתמשים במדרסים כדי לשפר את איכות החיים שלהם או לטפל בכאבים שגרתיים, אך לצערנו ישנן מחלות אשר יוצרות פצעים שמאד קשים לריפוי כמו סוכרת ופוליו. חלק מחולי הסוכרת סובלים מכף רגל סוכרתית; חוסר תחושה חלקי או מלא בכף הרגל או זרימה לא תקינה של הדם לכפות הרגליים והאצבעות, מצב אשר עלול לגרום לסיבוכים עתידיים. למרבה המזל המדרס יכול לתת לכך מענה מאחר והוא מוריד לחץ באופן משמעותי מאותם האזורים, דבר אשר ממש יכול להציל את הרגל מקטיעה אפשרית.

  מדרסים אצלנו בקלניקה

   

   

  מדרסים בהתאמה אישית לנוחות מרבית ללא כאב!

  מרפאת "ביאליק" בשיתוף Impact & Motion Insoles  מציעים לכם שירות חדש של התאמת מדרסים לפי מידה אישית! שביעות רצון מובטחת, ליווי לאורך כל התקופה והסתגלות הרגל למדרס- הכול במקום אחד. אז אם אתם מעוניינים למנוע כאב, לטפל בו או פשוט לשפר את איכות החיים שלכם- אנחנו כאן לשירותכםJ

  מרפאת "ביאליק"

  052-420-9911

  054-580-4009

  bialikclinic@gmail.com

  צור קשר

  מתעניין אודות הטיפול ? קרא עוד לגבי טיפולים אוסטאופתים !

   img