סוגי כאב לטיפול

IMG_9246

כאבי גב


התחלת לסבול מכאבי גב, כאב ישן או פתאום " נתפס" לך הגב, אתה לא לבד! כאב הגב נגרם בגלל סיבות שונות, כאב בגלל בעיות בשרירים או ברקמות אחרות, ייתכן שיש גורמים נוספים לכאב או הקרנות ממקור אחר לבעיה הגורם להרגשת כאב בנקודה הספציפית בכדי לפתור את הבעיה, ולאחר שנערוך תשאול ובדיקות, נתחיל לטפל בגורם שהתחיל את הבעיה, אם זה מפרק או שריר או כל דבר אחר. נעזר בטכניקות טיפוליות שונות ולעיתים נשלב את טכניקת הדיקור היבש. ברוב המקרים לאחר מספר טיפולים כאבי הגב יחלשו ויחלפו.

להמשך קריאה לחצו כאן

דלקת אזנים הפנימית בילדים


ילדים רבים סובלים מדלקות אוזניים חוזרות. הטיפול הראשוני הנכון לדלקת האזנים התיכונה הוא אנטיביוטיקה בכדי לטפל בדלקת הנוצרת מזיהום. למרות הטיפול, ילדים רבים סובלים עדיין מדלקות חוזרות ונשנות ללא הפסקה. הטיפול המונע שהרפואה הציבורית מציעה כיום הוא ניתוח "כפתורים". בכדי להבין מה עושים בניתוח ומדוע עושים אותו, כדאי להבין קודם כל, מה גורם לכך, ומדוע עושים אותו.

להמשך קריאה לחצו כאן

_____________

פריצת דיסק


כואב לך הגב, יש הקרנה, נימול וחוסר תחושה ברגל או ביד, הגעת למומחה והוא אמר: יש לך פריצת דיסק, אתה אובד עצות. לנו יש את הפתרון להורדת הכאב, תנועתיות הדיסק ועזרה בתהליך להחלמת המקום הבעייתי. נוכל לטפל בך בצורה זהירה ומקצועיות נפחית את הכאב במגוון טכניקות, ולרוב התוצאות מעודדות.

להמשך קריאה לחצו כאן

admin-ajax

אוסטאופתיה בהריון<


את בהריון, פתאום מתחילות להופיע תופעות שלא הכרת, הגוף משתנה, מצב הרוח, הליכה והיציבה משתנות, כאבים שלא חשת מעולם עלולים להציק. טכניקות טיפוליות עדינות שיכולות לעזור לך בתקופה כה רגישה, עלולות להקל ולפתור בעיות רבות המופיעות בתהליך ההריון.

להמשך קריאה לחצו כאן

_________________________________

מיגרנה, כאבי ראש, סחרחורת


כאב ראש, סחרחורת או מגרנה- נוכל לטפל בך! לעיתים כאב הראש המיגרנה או הסחרחורת נובעים מבעיה של חוליה, שריר או עצב שנלחץ, במגוון טכניקות נוכל להקל ואף לפתור את הבעיה, עד שתחזרי לחיות ללא כאב. במרבית המקרים נוכל להפחית משמעותית את הבעיה ואף לפתור אותה לגמרי.

להמשך קריאה לחצו כאן

IMG_9233

מרפק טניס


כאבים במרפק? כאב בשורש כף היד או באמה? פתאום אתה שמם לב שכואב להחזיק את העט או לסובב את היד? ייתכן שמדובר בדלקת באזור המרפק, נוכל להקל ולפתור את הבעיה בטכניקות שונות

להמשך קריאה לחצו כאן

_____

פוסט-פארטום


בשעה טובה, ילדת התינוק בבית השמחה גדולה, אבל, יש כאבים. לעיתים לאחר הלידה מתחילים לחוש את הכאבים שלא הכרת לפני הלידה, כאבים ברגלים, מותניים , בצלעות, ובאגן. אנחנו נבדוק ונטפל בכאבים הספציפיים של כל אשה בזהירות הנדרשת שלאחר הלידה.

להמשך קריאה לחצו כאן

אוסטאופטיה-לתינוקות

תינוקות


התינוק לא יונק? התינוק לא רגוע? יש כאבי בטן? כאבי אזניים? בצורה עדינה וממוקדת ננסה לשפר את המגבלות והכאבים של התינוק, בדרך כלל הטיפול יהיה קרניאלי רגוע ושליו, לעיתים נעשה הנעות של איברים אלו או אחרים

להמשך קריאה לחצו כאן

IMG_9164

דורבן, נקעים חוזרים


כאבים בכף הרגל? חולשה תמידית? הרגשת דקירה בזמן הליכה או כאבים בלתי נסבלים? טכניקות רבות הכוללת מניפולציות ולחיצות שונות היכולות להקל ולפתור את הכאבים הבלתי פוסקים.

להמשך קריאה לחצו כאן

טיפול אוסטאופתי לנדודי שינה

מערכת העיכול, כאבי בטן


נדודי שינה הם מטרד בחיי היום-יום ולעתים אף גורמים לבעיות רפואיות. אוסטאופתיה היא טיפול הוליסטי שמסייע לתקן הפרעות שינה שנגרמות מליקויים במנח עצמות השלד והגולגולת.

להמשך קריאה לחצו כאן

מערכת העיכול, כאבי בטן


אי נוחות בבטן? לפני אחרי האוכל? כאבים לאחר או לפני ישיבה בשירותים? עצירויות או שלשולים? ישנם פתרונות רבים להרגשת האי הנוחות שמגיעה מסיבות רבות ומגוונות, בטיפול האוסטאופתי קיים מגוון מאוד רחב של טיפולים ספציפיים לאיברים הפנימיים והבנת התהליך הגורם לבעיות הממש לא נעימות.

להמשך קריאה לחצו כאן

ועוד ועוד ועוד...


בעיות רבות אחרות הניתנות לטיפול בשיטות אוסטאופתיות, מומלץ להתייעץ ולשאול ללא כל בעיה!

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
צ'אט
צריכים עזרה? שלחו לנו הודעת ווטסאפ :)
שלום, הודע לנו כיצד אפשר לעזור?
לשירותכם צוות אתר מרפאת ביאליק.