לקביעת תור או ייעוץ נא להשאיר פרטים ונחזור אליכם

  במה אנו מטפלים

  אוסתאופטיה ורפואה קונבנציונלית

  שילוב אוסטאופתיה ושירותי בריאות קונבנציונלים

  בעולם הבריאות, אנו עדים לנוף המתפתח ללא הרף כאשר צצים אופנים וגישות חדשות לשיפור הטיפול בחולים. אחת השיטות הזוכה להכרה וקבלה היא אוסטאופתיה.

  להמשך קריאה
  דליפת שתן

  טיפול בדליפת שתן

  דליפת שתן היא תופעה מוכרת ונפוצה מאוד של איבוד שליטה על שלפוחית השתן. במידה ולא נטפל בדליפת שתן – נחווה פגיעה באיכות החיים, לעיתים תהיה הגבלה עצמית של פעילויות שונות כמו ספורט ומפגשים חברתיים

  להמשך קריאה
  ביופידבק

  ביופידבק

  ביופידבק היא שיטה העוזרת לאדם להתמודד ולאזן את עצמו במצבי לחץ ,פחדים,כאב  וחוסר שקט המפריעים לתפקוד היום- יומי.

  להמשך קריאה

  דיקור יבש

  דיקור יבש הוא שיטה מערבית מודרנית לטיפול בכאבים שמקורם בטריגר פוינט (נקודות מעוררות כאב) בשרירים. הדיקור מבוצע באמצעות מחטים דקות החודרות לסיב שריר ומשחררות את מקור הכאב ע"י מניפולציה על האזור והזרמת דם סביב השריר.

  להמשך קריאה

  טכניקות טיפוליות אוסטאופתיות

  מהו טיפול אוסטאופתי? ולמי הוא מיועד?

  להמשך קריאה

  אוסטאופתיה כטיפול מונע בתינוקות

  אוסטאופתיה לתינוקות היא טיפול ידני עדין במיוחד שמאפשר לאבחן ולתקן בעיות במבנה השלד והגולגולת שחלקן משפיעות על התפתחות תינוקות וילדים.

  להמשך קריאה

  מה היא מרפאה אוסטאופתית

  אוסטאופתיה היא תחום המעניק הן פתרונות אלטרנטיביים והן משלימים למטופלים, ומרפאה אוסטאופתית מרכזת טיפולים שונים בשיטה זו.

  להמשך קריאה

  איך להתכונן לטיפול ראשון אצל אוסטאופת

  ישנם כמה פרטים חשובים שרצוי לדעת על הפגישה הראשונה עם האוסטאופת:

  להמשך קריאה

  אוסטאופתיה או פיזיותרפיה – ההבדלים בין השניים

  אוסטאופתיה ופיזיותרפיה הן שתי טכניקות טיפול ידני שונות, שמסייעות למטופלים במקרים בהם אובחנה פגיעה בשלד או ברקמות הרכות (שרירים, עצבים, גידים). טיפול אוסטאופתי וטיפול פיזיותרפי יכולים להשלים זה את זה בתהליכים טיפוליים רבים.

  להמשך קריאה

  הדרך הארוכה למומחיות באוסטאופתיה

  אוסטאופתיה היא שיטת טיפול אלטרנטיבית ידנית המוכרת בארץ כענף ברפואה משלימה ומזכה את המטפל בתעודת הכשרה לאחר חמש שנות לימודים. כדי לקבל מעמד של אוסטאופת מקצועי יש צורך בקבלת הסמכה כמטפל אוסטאופת.

  להמשך קריאה

  נשים, אוסטאופתיה ומה שביניהן

  סובלת מבעיות פוריות או כאבים נשיים חזקים? הגעת למקום הנכון! מחקרים מראים כי כ-10% מהנשים נכשלות בניסיון להביא ילדים באמצעות קיום יחסי מין. הטיפול האוסטאופתי פועל על הגורם לחוסר איזון, לכן ביכולתו לתת מענה כטיפול פוריות טבעי, הקלה על כאבי מחזור ועוד

  להמשך קריאה

  אוסטאופתיה כטיפול ב’צליפת שוט’

  אוסטאופתיה הפתרון הטבעי האולטימטיבי לפגיעה אחרי תאונת דרכים ו'צליפת שוט'. לאחר 'צליפת שוט' הגוף נמצא במצב רגיש, לכן האוסטאופתיה מציעה מגוון טכניקות שימושיות להקל על הכאבים ולטפל ברקמות שניזוקו כתוצאה מהטראומה הפיזית והמנטלית שהגוף עבר.

  להמשך קריאה

  אוסטאופתיה כטיפול בפציעות ספורט – כך תחזירו את גופכם למוטב

  עקרונה המוביל של האוסטאופתיה הוא שהגוף עובד כיחידה אחת המורכבת מהרבה חלקים קטנים, השומרים על איזון ומאפשרים אורך חיים תקין; במקרים בהם אחד מאיברי הגוף נפגע ותפקודו יורד, דבר נפוץ בעקבות פעילות גופנית על בסיס קבוע, האיזון מופר ויש צורך להתערב ולטפל

  להמשך קריאה

  הקשר בין מתח נפשי וכאב פיזי-לטיפול אוסטאופתי להקלה בסימנים

  כאשר אדם נמצא בסיטואציה אותה הוא תופס כמאיימת, או דבר מה בה נתפס כמאיים והוא אינו מאמין שיש בידו מספיק משאבים להתמודד עם המכשול-הוא חווה מתח נפשי; ממחקרים עולה כי מתח נפשי עשוי להוביל לכאבים פיזיים וכאן אוסטאופתיה נכנסת לתמונה

  להמשך קריאה

  הטיפול האוסטאופתי לשיכוך כאבים בשורש כף היד

  אוסטאופתיה כטיפול בתסמונת המנהרה הקרפלית – הגוף שלנו עובד כמקשה אחת וההתיחסות אליו הינה הוליסטית ולוקחת בחשבון שכאב עלול לגרור ולהקרין כאב נוסף במקום אחר.

  להמשך קריאה

  אוסטאופתיה – המדריך המלא לשיטת הטיפול המופלאה שכנראה לא הכרתם

  אוסטאופתיה ופיזיותרפיה הן שיטות טיפול ידניות שמסייעות לריפוי בעיות שלד ושרירים. למרות הדמיון באופן הטיפול, קיימים הבדלים משמעותיים בין שתי שיטות טיפול משלים אלו

  להמשך קריאה

  מיהו האוסטאופת ומה היא הכשרתו

  אוסטאופתיה - זוהי שיטת אבחון, טיפול וריפוי המושטטת על מניפולציות מכניות של ידי המטפל. מטרתה לתת מענה לבעיות שלד, שרירים וגידים, דהינו - כאבים אורתופדיים בעיקר. כחלק מהטיפול האוסטאופתי, מתמקד המטפל בחיפוש הסיבות לכשל הגופני שהמטופל חווה, הייחוס הוא אל הגוף כיחידה אחת ולא אל כל מערכת גוף בנפרד. הטיפול אינו כרוך בשימוש בתרופות או במכשירים.

  להמשך קריאה

  אוסטאופתים במרכז

  אם אתם במרכז וסובלים מכאבי גב, שכמות, כתפיים, צוואר או אפילו כאבי עכוז או כאבים שמקורם בעמוד השדרה אתם חייבים לעבור לעשות טיפול אוסטאופתי על מנת לטפל בבעיה.

  להמשך קריאה

  אוסטיאופתיה מטפלים

  בשנים האחרונות הטיפול האוסטיאופתי נפוץ עד מאוד בקרב האנשים אשר סובלים מסוגי כאבים שונים. שיטת האוסטיאופתיה מקלה מאוד על מטופל ועל איכות חייו ומקלה עד מאוד על סוגי הכאבים השונים בין אם זה גב, עמוד השדרה, פגיעות בספורט, כאבי ראש ומיגרנות ועוד.

  להמשך קריאה

  טיפולי אוסטאופתיה בארץ ישראל ובתל אביב

  כיום ישנן לא מעט מרפאות הוליסטיות אשר מציעות טיפול אלטרנטיבי משלים לאנשים אשר סובלים מבעיות שמקורן הוא בעמוד השדרה או בחלקים אחרים בגוף. ניתן למצוא לא מעט טיפולי אוסטאופתיה בארץ ישראל ובתל אביב

  להמשך קריאה

  דיקור יבש במרפאה אוסטאופתית

  על אף הבלבול הרב, דיקור סיני ודיקור יבש אלו שתי שיטות שונות לחלוטין; בעוד שהדיקור הסיני משתייך לרפואה הסינית, הדיקור היבש הוא שיטת טיפול אשר משתייכת לרפואה מערבית

  להמשך קריאה

  כאבים ותופעות ברצפת אגן (פרינאום)

  נשים וגברים רבים סובלים מכאבים ובעיות ברצפת האגן. מפאת הקושי המובן להתייחס לאזור אינטימי זה, מטופלים רבים אינם פונים לקבל את המענה הראוי, בנוסף למטפלים החשים במבוכה אל מול המטופלים. ולכן ישנם רבים המתקשים לקבל מענה בקהילה.

  להמשך קריאה

  דלקות אוזניים חוזרות

  ילדים רבים סובלים מדלקות אוזניים חוזרות. הטיפול הראשוני הנכון לדלקת האזנים הפנימית הוא אנטיביוטיקה בכדי לטפל בדלקת הנוצרה מזיהום. אבל כאשר הדלקות חוזרות ונשנות ללא הפסקה. הטיפול המוצע להורים הינו הטיפול המונע הוא ניתוח

  להמשך קריאה

  מדרס – מדרסים

  בניגוד לדעה הרווחת שמציגה את המדרסים ככאלו שיעזרו לנו אך ורק כאשר אנו חשים כאב בלתי נסבל בכפות הרגליים או בעיות בריאותיות כאלה ואחרות- ההיפך הוא דווקא הנכון; מדרסים משמשים כטיפול מונע לכל דבר!

  להמשך קריאה

  טיפול אוסטאופתי לנדודי שינה

  נדודי שינה הם מטרד בחיי היום-יום ולעתים אף גורמים לבעיות רפואיות. אוסטאופתיה היא טיפול הוליסטי שמסייע לתקן הפרעות שינה שנגרמות מליקויים במנח עצמות השלד והגולגולת.

  להמשך קריאה

  סוגי מרפאות בתל אביב – טיפול בכאב בתל אביב

  בעיר תל אביב מגוון רחב של מטפלים וטיפולים, מרפאות ורופאים בכל התחומים ובכל הסוגים. במאמר זה אנו ננסה לעשות סדר ולהסביר איזה סוגי שירותים ומרפאות נפוצות קיימות בתל אביב להקלה על הכאב (גופני או נפשי/פסיכולוגי)

  להמשך קריאה

  דברים שלא ידעתם על אוסטאופתיה לתינוקות

  אוסטאופתיה לתינוקות מאפשרת לטפל באופן עדין ומרגיע בליקויים שנוצרו במבנה העצמות והשרירים ומערכת העצבים של התינוק במהלך או לאחר הלידה

  להמשך קריאה

  דורבן, נקעים חוזרים

  כאבים בכף הרגל? חולשה תמידית? הרגשת דקירה בזמן הליכה או כאבים בלתי נסבלים? טכניקות רבות הכוללת מניפולציות ולחיצות שונות היכולות להקל ולפתור את הכאבים הבלתי פוסקים.

  להמשך קריאה

  מערכת העיכול, כאבי בטן

  נדודי שינה הם מטרד בחיי היום-יום ולעתים אף גורמים לבעיות רפואיות. אוסטאופתיה היא טיפול הוליסטי שמסייע לתקן הפרעות שינה שנגרמות מליקויים במנח עצמות השלד והגולגולת.

  להמשך קריאה

  כאבי גב

  התחלת לסבול מכאבי גב, כאב ישן או פתאום " נתפס" לך הגב, אתה לא לבד! כאב הגב נגרם בגלל סיבות שונות, כאב בגלל בעיות בשרירים או ברקמות אחרות, ייתכן שיש גורמים נוספים לכאב או הקרנות ממקור אחר לבעיה הגורם להרגשת כאב בנקודה הספציפית בכדי לפתור את הבעיה, ולאחר שנערוך תשאול ובדיקות, נתחיל לטפל בגורם שהתחיל את הבעיה, אם זה מפרק או שריר או כל דבר אחר. נעזר בטכניקות טיפוליות שונות ולעיתים נשלב את טכניקת הדיקור היבש. ברוב המקרים לאחר מספר טיפולים כאבי הגב יחלשו ויחלפו.

  להמשך קריאה

  דלקת אוזנים הפנימית בילדים

  ילדים רבים סובלים מדלקות אוזניים חוזרות. הטיפול הראשוני הנכון לדלקת האזנים התיכונה הוא אנטיביוטיקה בכדי לטפל בדלקת הנוצרת מזיהום. למרות הטיפול, ילדים רבים סובלים עדיין מדלקות חוזרות ונשנות ללא הפסקה. הטיפול המונע שהרפואה הציבורית מציעה כיום הוא ניתוח "כפתורים". בכדי להבין מה עושים בניתוח ומדוע עושים אותו, כדאי להבין קודם כל, מה גורם לכך, ומדוע עושים אותו.

  להמשך קריאה

  פריצת דיסק

  כואב לך הגב, יש הקרנה, נימול וחוסר תחושה ברגל או ביד, הגעת למומחה והוא אמר: יש לך פריצת דיסק, אתה אובד עצות. לנו יש את הפתרון להורדת הכאב, תנועתיות הדיסק ועזרה בתהליך להחלמת המקום הבעייתי. נוכל לטפל בך בצורה זהירה ומקצועיות נפחית את הכאב במגוון טכניקות, ולרוב התוצאות מעודדות.

  להמשך קריאה

  אוסטאופתיה בהריון

  את בהריון, פתאום מתחילות להופיע תופעות שלא הכרת, הגוף משתנה, מצב הרוח, הליכה והיציבה משתנות, כאבים שלא חשת מעולם עלולים להציק. טכניקות טיפוליות עדינות שיכולות לעזור לך בתקופה כה רגישה, עלולות להקל ולפתור בעיות רבות המופיעות בתהליך ההריון.

  להמשך קריאה

  מיגרנה, כאבי ראש, סחרחורת

  כאב ראש, סחרחורת או מגרנה- נוכל לטפל בך! לעיתים כאב הראש המיגרנה או הסחרחורת נובעים מבעיה של חוליה, שריר או עצב שנלחץ, במגוון טכניקות נוכל להקל ואף לפתור את הבעיה, עד שתחזרי לחיות ללא כאב. במרבית המקרים נוכל להפחית משמעותית את הבעיה ואף לפתור אותה לגמרי.

  להמשך קריאה

  מרפק טניס

  כאבים במרפק? כאב בשורש כף היד או באמה? פתאום אתה שמם לב שכואב להחזיק את העט או לסובב את היד? ייתכן שמדובר בדלקת באזור המרפק, נוכל להקל ולפתור את הבעיה בטכניקות שונות

  להמשך קריאה

  פוסט-פארטום

  בשעה טובה, ילדת התינוק בבית השמחה גדולה, אבל, יש כאבים. לעיתים לאחר הלידה מתחילים לחוש את הכאבים שלא הכרת לפני הלידה, כאבים ברגלים, מותניים , בצלעות, ובאגן. אנחנו נבדוק ונטפל בכאבים הספציפיים של כל אשה בזהירות הנדרשת שלאחר הלידה.

  להמשך קריאה

  תינוקות

  התינוק לא יונק? התינוק לא רגוע? יש כאבי בטן? כאבי אזניים? בצורה עדינה וממוקדת ננסה לשפר את המגבלות והכאבים של התינוק, בדרך כלל הטיפול יהיה קרניאלי רגוע ושליו, לעיתים נעשה הנעות של איברים אלו או אחרים

  להמשך קריאה

  צור קשר

  מתעניין אודות הטיפול ? קרא עוד לגבי טיפולים אוסטאופתים !

   img